Матеріал: ТПЕ (термопластичний еластомер), максимально наближений за відчуттями до кібершкіри.
Загальна довжина 21.5 см
Робоча довжина 18.5 см
Діаметр 3.6-4.5 см
Фалоїмітатор чудово гнеться. Усередині є стрижень, який добре гнеться й тримає обрану форму. Без вібрації.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластиковий еластомер) |
| Підлога | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип інтимної іграшки | Фаллоімітатор |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Телесний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴





