
Фалоімітатор для секс машини LM049 LSJ
184 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 788-04-69
Lifeповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: Матеріал: ТПЕ (термопластичний еластомер).
Загальна довжина 19.5 см
Робоча довжина 15 см
Діаметр 2.4 — 3.2 см, збільшується до основи.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластиковий еластомер) |
| Підлога | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип інтимної іграшки | Фаллоімітатор |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | рожевий, фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴






